Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Триває реалізація Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану на 2023 рік

Безповоротна фінансова допомога виробничим підприємствам, які релокувались, становить 100 тис гривень за умови, якщо підприємство перереєструється на території Львівської області.
29.08.2023

Управління з питань цифрового розвитку Львівської ОДА розпочало бета-тестування Порталу місцевої статистики Львівщини

Запуск Порталу є кроком до підвищення прозорості та підзвітності органів публічної влади в регіоні та покращення взаємодії з громадянами.
13.07.2023

Львівська обласна рада інформує вас про актуальні програми, конкурси, стажування, навчання

Розгляньте можливості залучення фінансової і нефінансової підтримки для громадських організацій, інституцій місцевої влади, активних спільнот, підприємців на період з 1 грудня 2022р.